Fronołów nad Bugiem, internetowa społeczność przyjaciół Fronołowa
Strona Główna · Artykuły · Forum · Linki · Kontakt · Galeria · Szukaj · Filmy Video · Na ryby · Download · Usługi · Czwartek, Luty 27, 2020
Wspomnienia mieszkańców
Z A P R A S Z A M Y !

Wspaniałe wspomnienia
z dawnych lat
mieszkańców i przyjaciół
Fronołowa

Nawigacja
Najnowsze komentarze

eKartki

Gadżety

Propozycje:
co dodać na stronie

Ostatnie Artykuły
Fronołów 1905 - 1948...
Zakaz wstępu do lasu
Mierzwice zostaną up...
Głosujcie na Mierzwice!
Obóz przysposobienia...
Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Mierzwice Kolonia - ...
Nazwy alejek/uliczek
A-fro-ktualności
Koleżanka szuka domu...
Sprzedam działkę/dzi...
Najciekawsze Tematy
Czy potrzebna lep... [143]
A-fro-ktualności [125]
smieci we Fronołowie [61]
Kalendarz [61]
Gdzie można / war... [59]
Witamy mieszkańców :) off

Mieszkańcy online:

darek44 2 dni
URBANEK18 1 tydzień
Ania 1 tydzień
Ray Mears 3 tygodni
janes 4 tygodni
rafaeeel5 4 tygodni
Ela 4 tygodni

Gości online: 1

Twoje IP to: 18.206.194.161

Losowa Fotka
maj 2017
maj 2017
Generalny remont mostu: IV - X 2017
Newsletter
Dla mieszkańców
Zobacz Temat
Fronołów nad Bugiem, internetowa społeczność przyjaciół Fronołowa | Forum Fronolow.pl | Otwarte dyskusje na temat Fronołowa i okolic
Strona 1 z 2 1 2 >
Autor Dlaczego odwiedzam www.fronolow.pl?
tomek112
Administrator

Miejscowość: SIEDLCE - MIERZWICE
Data rejestracji: 10.03.09
Dodane dnia 17-06-2009 18:09
Po ostatnich niesnaskach korci mnie aby się dowiedzieć dlaczego tu bywacie.smiley
Autor RE: Dlaczego odwiedzam www.fronolow.pl?
Admin
Super Administrator

Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 31.05.08
Dodane dnia 18-06-2009 06:19
jakich niesnaskach ? Mówisz o tych gałęziach ? Ja już się przyzwyczaiłem że na każdym forum na którym bywam siedzą "poukrywane" trolle i od czasu do czasu 'podkręcają' atmosferę, i my też takiego szulca mamy smiley oby nie za często trollował nam smiley

Witaj tak jakbyś pierwszy raz witał
Żegnaj tak jakbyś widzieć już nie miał
Żyj życie jakbyś miał już nazajutrz
Ze śmiercią twarzą w twarz stanąć.
www.zwiruk.pl
Katia
Super Administrator

Miejscowość: Bużka/Mierzwice Kolonia
Data rejestracji: 16.01.09
Dodane dnia 19-06-2009 11:22
A ja, mimo, że ta sytuacja ugodziła również we mnie, myślę, że strona nie ma za zadanie być TWA pewnych osób, ale jest portalem społecznościowym, gdzie jest miejsce dla wszystkich związanych z Fronołowem, oraz i przede wszystkim o Fronołowie traktuje. Jest więc i miejsce dla sultzza, który ma prawo głosić tak jak i inni niepopularne opinie. Chodzi jedynie o formę i odpowiedzialność za wypowiedziane słowa. Tego sultzzowi zabrakło, ale nikt z nas nie jest święty i nieomylny. Ja mam nadzieję, że kolega wyciągnie z tego wnioski i już. Wiadomo, nie sztuka, uderzyć kogoś od tyłu i zwiać, a to przede wszystkim nas rozgniewało. Stać było sultzza na atak, ale na konfrontację i wyjaśnienia już nie. Tylko to było nie tak. Ty Tomku też, bywa, nie przebierasz w słowach, bywasz niedelikatny w swoich wypowiedziach i ocenach, ale cenię Cię za cywilną odwagę, gdy potrafisz się przyznać do faux pas, tak jak to kiedyś ze mną byłosmiley i jeśli krytykujesz, krytyka jest konstruktywna, a wypowiadane opinie czemuś służą. Zabrakło tego koledze sultzzowi, ale wszystko da się przecież naprawićsmiley. Zaznaczyłam, tak jak jest to napisane na stronie startowej chyba, że to portal społecznościowy. Myślę, że nazwa wskazuje na to czemu strona służy, jest o Fronołowie, miejscu, historii, ale także dla nas i o nas! i piękne jest to, że rozmawiamy bardzo merytorycznie o Fronołowie, a jednocześnie, żartujemy sobie w komentarzach na daleko odbiegające od punktu wyjścia kwestie. Zauważ że niechcącysmiley z obcych sobie ludzi, zrobiliśmy się grupką dobrych znajomych nie zamykając się na nikogo. Jest nas coraz więcej, może znów jak za dawnych lat nasi "poprzednicy" przechadzając się alejkami, będziemy się sobie kłaniać, przystawać na pogawędkę pod ogrodzeniem sąsiada...Może dzięki tej zażyłości stać nas będzie na jakąś mobilizację i będziemy podejmować wspólne inicjatywy. Jeśli nawet nie wszyscy od początku, to damy dobry przykład, robiąc coś dla swojego ale i za razem wspólnego Fronołowa. A te gałęzie i dyskusja też z pewnością coś wniosą pozytywnego, bo dzięki temu może ludzie nie będą w ten sposób pozbywać się odpadów, nawet "ekologicznych" z posesji. Mnie np rażą liście wywiezione do alejki miłości przy zejściu na plażę kolejową, no i te pryzmy piachu przy drodze w alejce też... Liście z czasem się rozłożą, naturalnie, ale czy trzeba je wyrzucać w tak eksponowanym miejscu? Poza tym to sygnał dla niektórych osób, skoro coś już tam leży to ja dorzucę swoje, z czasem jest sterta i to nie koniecznie liści...smiley
Moim zdaniem strona służy temu by każdy mógł się wypowiadać, na takie tematy również. Chodzi tylko o zachowanie pewnych norm, zasad. Z treści tamtego komentarza i zdjęcia w folderze debilizmy, po prostu wynikło, że Admin został debilem, który wyrzuca w taki sposób odpady ze swojej posesji...Bez dowodów, argumentów... Można się w takiej sytuacji zdenerwować...

Fronołów- zostanę tu na zawsze...
Ania
Administrator

Data rejestracji: 25.07.08
Dodane dnia 19-06-2009 17:16
A ja jestem tutaj bo się świetnie bawię w grupie podobnych do siebie ,,patriotów lokalnych" smiley a także mogę tu znaleźć wspaniałe artykuły historyczne, podzielić się zdjęciami, wspomnieniami. Przebywając w mieście tęsknię za Fronołowem a fronolow.pl osłodził mi trochę tą tęsknotę.
Cieszę się, że mogłam tu poznać nowych ludzi, lub poznać bliżej osoby, które dotychczas znałam tylko z widzenia. To już nie pierwszy raz zauważyłam, że portale społecznościowe łączą ludzi.
Co zaś się tyczy trolli - też się spotkałam z nimi niemalże na każdym forum i najlepsza metoda na trolla to ignorowanie. Z resztą myślę, że na naszym portalu panuje tak miła i przyjazna atmosfera, że żaden troll nie będzie w stanie tego zmienić. smiley Działania trolli na na www.fronolow.pl mogą być co najwyżej tak skuteczne jak ataki bezzębnego gryzonia smiley
Edytowane przez Ania dnia 19-06-2009 17:21
http://swiatani.wordpress.com
Admin
Super Administrator

Dodane dnia 22-06-2009 18:17
bezzębny gryzoń :) - świetne !

ok, proponuję już nie pastwmy się nad naszym trollem, mam nadzieję że to był pierwszy i ostatni taki wyskok... wróćmy do tematu :)

www.zwiruk.pl
Ania
Administrator

Data rejestracji: 25.07.08
Dodane dnia 22-06-2009 19:08
Amen
Edytowane przez Ania dnia 23-06-2009 09:42
http://swiatani.wordpress.com
szultzz
Mieszkaniec

Miejscowość: mierzwice/losice/siedlce
Data rejestracji: 17.08.08
Dodane dnia 22-06-2009 20:10
jakich argumentow bym nie uzyl to i tak zostalbym przegadany przez was bo to wasza strona i wy tu macie najwiecej do powiedzenia. Reasumujac w dniu wycinki bylem wtedy we fronolowie i i na drugi dzien po wycince zobaczylem te galezie z osiki to dosyc zadkie drzewo ktore akurat roslo tam na dzialce, dodam tez ze widzialem tam przy pracy pana z kozek Katia wie o kogo chodzi a dla wtajemniczonych nie trzeba tlumaczyc jaki to "fachowiec" wiec dlaczego nie mialem sobie pomyslec: a po fajrancie troche zostalo galezi a rzuce je tu niech leza moze ktos wezmie moze zgnija. Winy nie obarczylem bez posrednio Admina tylko ekipe. Tak na przyszlosc i wszelki wypadek pilnujmy ludzi oferujacy uslugi
Admin
Super Administrator

Dodane dnia 23-06-2009 00:11
bo to wasza strona i wy tu macie najwięcej do powiedzenia

szultzz - nie masz racji, to jest nasza strona, tzn. mieszkańców Fronołowa i przyjaciół także. Najlepszym dowodem że to także Twoja strona jest to że Twoje kontrowersyjne zdjęcie zostało zawieszone - z nadzieją że masz merytoryczne argumenty na to co opisałeś pod zdjęciem. Dopiero w tym poście wyjaśniłeś z czego wynikało Twoje oskarżenie - i potencjalnie mógłbyś mieć rację gdyby nie to że Katia nadzorowała całą akcję, co więcej, jej samochód także brał udział w wywożeniu gałęzi.

Myślę że temat warto już zakończyć, pod warunkiem że Katia będzie usatysfakcjonowana którą to bezpośrednio dotknęło.

Ale nie pisz więcej że "zostałbyś przegadany" bo gdybyś przytoczył te argumenty na początku to zostałby to wyjaśnione bez zbędnego zamieszania.

Contra spem spero

- peace niechaj zapanuje ;)

www.zwiruk.pl
Katia
Super Administrator

Dodane dnia 24-06-2009 15:56
Ja już nie chcę się nad ty rozwodzić... Dla ścisłości gałęzie nie były wywożone następnego dnia, tylko ciut później bo załatwiałam w tym czasie drugiego poza swoim busa. Osika jest częsta i pospolita zwłaszcza bliżej rzeki. Co do pana z Kózek to ja się z Tobą sultzz zgadzamsmiley Mój mąż zatrudnia go czasem jako podwykonawcę, ja też skorzystałam. Przy tak gigantycznym bezrobociu jakie tu panuje, znaleźć chętnego do zarobienia pieniędzy łatwo nie jest. Takie uroki okolicy i mentalność niektórych autochtonów. Choć wszystko ma tu swój urok, w końcu to Nasz Fronołów nawet jeśli mam na myśli taki od Niemirowa po Drohiczynsmileysmiley Sultzz chodziło wyłącznie o argumentację, tego co napisałeś. Zgadzam się z Adminem, że ta strona jest tak samo Twoja jak i każdego z nas tu zarejestrowanychsmiley
Dajmy już temu spokój, bo ja niedługo będę "źle" reagować na słowo gałęziesmileysmiley

Admin
Super Administrator

Dodane dnia 02-07-2009 13:40
tomek112 napisał/a:
Po ostatnich niesnaskach korci mnie aby się dowiedzieć dlaczego tu bywacie.smiley

Po ostatniej impreze korci mnie aby się dowiedzieć czy jeszcze tu bywacie smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley
www.zwiruk.pl
tomek112
Administrator

Dodane dnia 04-07-2009 23:23
Bywamy, a ponieważ zacząłeś to sobie trochę ulżę.Chodzi tylko o zachowanie pewnych norm, zasad- święte słowa Katia. Ja osobiście jestem Ci mocno wdzięczny za fotkę pod koniec cyklu ze spotkania, szczególnie w kontekscie naszej rozmowy tlefonicznej w poniedziałek. Potrafię śmiać się z siebie, co nie raz udowodniłem, tylko zastanawia mnie pewien dziwny tręd na stronie. Nie robi się we własne gniazdo, nawet pierwotni ludożercy oszczędzali swoich współplemieńców.Nie chodzi tylko o imprezę, zastanawia mnie kto i dlaczego np. zmienia mój profil?
A wracając do imprezy, to myślałem, że będzie na zasadzie wzajemnego zaufania w trakcie i po, widzę jednak, że obowiązuje zasada ograniczonego zaufania.Szkoda.
Admin
Super Administrator

Dodane dnia 05-07-2009 13:40
Tomku - o czym piszesz ? o jakim wzajemnym ograniczonym zaufaniu ? możesz to rozwinąć ?!

www.zwiruk.pl
Katia
Super Administrator

Dodane dnia 06-07-2009 10:39
Ale Tomku, przecież mnie nie było na spotkaniu, nie wiem o jakiej fotce mowa, zmianie profilu, no i na pewno nigdy jeszcze nie miałam z Tobą przyjemności rozmawiać przez telefon...smiley To jest jakiś żart, którego nie rozumiem??? Czuję się deko skonsternowana...

Admin
Super Administrator

Dodane dnia 06-07-2009 10:59
sezon ogórkowy w pełni, Tomek lubi czasem "podkręcić" atmosferę jak nic się nie dzieje smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley

www.zwiruk.pl
tomek112
Administrator

Dodane dnia 06-07-2009 17:42
Ja tylko powołałem się na twoje słowa, to był cytatsmiley.Sory ale dalszy tekst był do Karola co nie wynika z dalszego ciągu i tu padam na kolana z przeprosinami.
Podkręcenie to była moja odpowiedź na delikatne prowokacje typu dodanie zdjęcia do profilu, rąbnięcie mi sandałków które się suszyły, super fotka - znowu Cię zacytuję - zaszli mnie od tyłu.
Zrobiłem to umyślnie aby sprowokować dyskusję na temat do jakiego stopnia można upubliczniać niektóre wiadomości czy zdjęcia.
Karol dozował napięcie związane z dodawaniem zdjęć do galerii a ja muszę się przyznać 10 min. po sfotografowaniu mnie nie koniecznie od przodu siadłem sobie na murku wykręcając gatki i tylko czekałem na fotkę.PUBLICZNIE I GŁOŚNO PRZEPRASZAM CIĘ KASIU, zemściło się nie sprawdzanie pisanych tekstów.
tomek112
Administrator

Dodane dnia 06-07-2009 17:48
Dodam, że jeśli ktoś oprócz Katii poczuł się dotknięty mymi słowami to ma problem bo więcej przepraszał nie będę (żart).smileysmileysmiley
Admin
Super Administrator

Dodane dnia 06-07-2009 20:50
tomek112 napisał/a:
Karol dozował napięcie związane z dodawaniem zdjęć do galerii a ja muszę się przyznać 10 min. po sfotografowaniu mnie nie koniecznie od przodu siadłem sobie na murku wykręcając gatki i tylko czekałem na fotkę.

Tomku, to nie było "dozowanie" napięcia - a raczej brak czasu w obrabianiu zdjęć (każde staram się wykadrować i deczko poprawić w fotoszopie) co troszkę czasu zajmuje. A ilość Twoich zdjęć wynikało raczej z sympatii do Ciebie niż ze złośliwości - tym bardziej że dałeś się poznać jako osoba posiadająca ogromny dystans do siebie. Film przed opublikowaniem został zahasłowany i pokazany wyłącznie uczestnikom z prośbą o akcept na upublicznienie i tu wątpliwości nie miałeś. Dla bezpieczeństwa nast razem zapytam czy wizerunek może być Twój użyty tutaj smiley

A o gatkach nie wiedziałem smiley teraz już wiem dlaczego zostałeś na moście smiley a klapeczki CI zabrałem żeby się nie zgubiły smiley
www.zwiruk.pl
Katia
Super Administrator

Dodane dnia 07-07-2009 00:30
Nie ma najmniejszego problemu Tomkusmiley. Byłam przekonana, że to jakieś nieporozumienie i tylesmileysmiley Nie poczułam się dotknięta, tylko zdziwiona. Ale już wszystko jest jasne, uf!smileysmiley
Tak sobie czasem myślę, gdy czytam niektóre Twoje wypowiedzi, że dobrze, że jest tu z nami ktoś taki jak Ty, ktoś kto, gdy trzeba, nie dopuszcza do nadmiernego i niezdrowego skoku poziomu słodyczy smiley. Nie z zasady, tylko dlatego, że nie masz oporów, mimo najsłodszej atmosfery, powiedzieć otwarcie tego co Ci nie odpowiada, uchylając wszystkim nie co różowe okularysmileysmiley Jestem też przekonana o dobrych intencjach Karola w stosunku do Ciebie. Tak tylko niezręcznie wyszło, ale mam nadzieję, że wszystko sobie wyjaśniciesmiley.

Admin
Super Administrator

Dodane dnia 07-07-2009 09:10
Katia napisał/a:
ale mam nadzieję, że wszystko sobie wyjaśniciesmiley.

w weekend przy bezalkoholowym granaciku smiley
www.zwiruk.pl
tomek112
Administrator

Dodane dnia 10-07-2009 17:18
To dopiero na spływie, wcześniej nie będę nad Bugiem.smiley Ogólnie to mam nadzieję, że w tej chwili słychać tu ptaki, szum drzew, fale Bugu i ewentualnie w tle liryczne strofy o miłości (wzajemnej) recytowane przez Huberta( Pozdrowienia Hubert - odezwij się czasem )smiley
Strona 1 z 2 1 2 >
Skocz do Forum:
Dodaj do ulubionych
Logowanie
Mieszkaniec e-Fronołowa

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym mieszkańcem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Historia wciąż żywa
P O L E C A M Y !

Historia Fronołowa i
mostu na Bugu
od roku 1905

Ostatnio dodane zdjęcia

Spotkanie z Wójtem

Przebieg linii kolej...

Harmonogram odbioru ...

Nazwy ulic we Fronoł...

Październik

Październik

Październik

Październik

więcej...
Ankieta dla mieszkańców
Czy chciałbyś aby alejki we Fronołowie miały swoje nazwy?

Tak!

Eee.. nie.

Wisi mi to :)

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Created by zwiruk.pl Copyright (C) 2008 | Powered by PHP-Fusion

14133189 Unikalnych wizyt w wirtualnym Fronołowie od maja 2008